Yiyecek & İçecek

Yiyecek & İçecek sektörüne özel çözümler

Yiyecek ve içecek endüstrisi birçok farklı prosese sahiptir. Bunlar, kutuların ve paletlerin taşınması, tekrar kullanılan şişelerin ayıklanması ve durulanması, şişirme, dolum, etiketleme, paketleme ve tüm hizmet alanı ile ilgili bir dizi prosesi kapsar. Etkili motor kontrolü, proses performansını ve güvenilirliğini artırmak için çok önemlidir. Danfoss ürünleri ile ihtiyacınız olanı size sunar.

Yiyecek & İçecek Uygulamaları

Yiyecek & İçecek Uygulamaları için Ürünler

, , ,

VLT FC 280 MIDI

VLT® Midi Sürücü FC 280 Genel makine sürücüsü.
, , , , ,

VLT FC 302 AUTOMATION

VLT AutomationDrive yönlü kontrolü sağlamak için esnek, modüler tasarım konsepti üzerine inşa edilmiştir. Sağlam yapısı maksimum çalışma süresi sağlar. Standart özellikleri çok yönlü donatılmış olarak gelmektedir. Opsiyon 'tak-çalıştır' kart seçenekleri ile genişletilebilir yapısı mevcuttur. Kullanıcı dostu grafiksel kontrol paneli ile sürücü kurmak kolaydır. Devreye alma ve işletme masraflarından tasarruf sağlamaktadır.
, , , , ,

VLT HIGH POWER

VLT High Power Drive tüm uygulama ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. HVAC, AQUA ve AUTOMATION yazılım seçenekleri ile fan, pompa ve endüstrideki muhtelif uygulamalar için ayrı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile 12pulse, rejeneratif besleme, IP54 e kadar gövde koruması, giriş kesicisi vb. pano içi ekipman seçenekleri bulunmaktadır.
,

VACON 100

Genel Endüstri için hız kontrol cihazı