Maden

Maden sektörüne özel çözümler

Artan dünya nüfusu ve bir çok ülkede artan nüfusun,  kentlere taşınmayı ve kentlerde yaşamayı tercih etmesi sebebi ile yeni altyapıyalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu da, maden kaynaklarına sürekli bir talep getirmektedir. Maden sahalarının, arıtma tesislerini ve hammadde zincirlerini en düşük sermaye harcamaları ile ve işletme maliyetleriyle inşa edebilen aynı zamanda verimli ve güvenilir bir şekilde kullanabilen maden şirketleri, değişken üretim döngüleri aracılığıyla bile maden kaynaklarına olan talebi karlı bir şekilde yerine getirebilirler. Danfoss AC sürücüleri, dünya çapında birçok maden sahasında ve işleme tesislerinde yıllarca güvenilir şekilde çalışmakta ve maliyet tasarrufuna önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Maden Uygulamaları

Maden Uygulamaları için Ürünler

, , , , ,

VLT FC 302 AUTOMATION

VLT AutomationDrive yönlü kontrolü sağlamak için esnek, modüler tasarım konsepti üzerine inşa edilmiştir. Sağlam yapısı maksimum çalışma süresi sağlar. Standart özellikleri çok yönlü donatılmış olarak gelmektedir. Opsiyon 'tak-çalıştır' kart seçenekleri ile genişletilebilir yapısı mevcuttur. Kullanıcı dostu grafiksel kontrol paneli ile sürücü kurmak kolaydır. Devreye alma ve işletme masraflarından tasarruf sağlamaktadır.
, , , , ,

VLT HIGH POWER

VLT High Power Drive tüm uygulama ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. HVAC, AQUA ve AUTOMATION yazılım seçenekleri ile fan, pompa ve endüstrideki muhtelif uygulamalar için ayrı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile 12pulse, rejeneratif besleme, IP54 e kadar gövde koruması, giriş kesicisi vb. pano içi ekipman seçenekleri bulunmaktadır.
,

VACON 100

Genel Endüstri için hız kontrol cihazı