Makina

Makina sektörüne özel çözümler

Bugün gelişmiş bir ülke olabilmenin yegane yolu küresel olarak rekabet edebilir bir imalat sanayiine sahip olmaktır. Bütün imalat sanayii içinde de Makina İmalat Sanayii, tüm gelişmiş ülkelerde büyük önem verilen ve öncelikli sektör olarak tanımlanan, özel önem taşıyan bir sanayi dalıdır.  AB dokümanlarında “ makina sektörü, mühendislik sanayilerinin önemli bir bölümüdür ve Avrupa Birliği ekonomisinin başlıca dayanağı ve en önemli temel direğidir” ifadeleri yer almaktadır. Danfoss AC sürücüleri ile uygulamalarınızda kaliteli çözümler ve güvenilir uygulamaları hizmetinize sunuyoruz.

Makina Uygulamaları

Makina Uygulamaları için Ürünler

, , ,

VLT FC 51 MICRO

VLT Mikro Sürücü FC 51 Performans ve ekonomi bir arada.
, , ,

VLT FC 280 MIDI

VLT® Midi Sürücü FC 280 Genel makine sürücüsü.
, , , , ,

VLT FC 302 AUTOMATION

VLT AutomationDrive yönlü kontrolü sağlamak için esnek, modüler tasarım konsepti üzerine inşa edilmiştir. Sağlam yapısı maksimum çalışma süresi sağlar. Standart özellikleri çok yönlü donatılmış olarak gelmektedir. Opsiyon 'tak-çalıştır' kart seçenekleri ile genişletilebilir yapısı mevcuttur. Kullanıcı dostu grafiksel kontrol paneli ile sürücü kurmak kolaydır. Devreye alma ve işletme masraflarından tasarruf sağlamaktadır.
, , , , ,

VLT HIGH POWER

VLT High Power Drive tüm uygulama ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. HVAC, AQUA ve AUTOMATION yazılım seçenekleri ile fan, pompa ve endüstrideki muhtelif uygulamalar için ayrı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile 12pulse, rejeneratif besleme, IP54 e kadar gövde koruması, giriş kesicisi vb. pano içi ekipman seçenekleri bulunmaktadır.
, , ,

VLT SOFT STARTER

A comprehensive solution for soft starting and stopping of three-phase asynchronous motors that increases uptime and reduces maintenance requirements. By integrating soft starters with AC motors, you can save energy, space and costs and increase the lifetime of your system by reducing wear on motors, power cables and the electrical distribution system. And there is no need to consider filters and screened cables, as soft starters generate zero harmonics.
, , , , ,

VACON 20

VACON® 20 en iyi fiyat/performans oranını kompakt yapıda sunabilmek geliştirilmiştir.
,

VACON 100

Genel Endüstri için hız kontrol cihazı