Marine & Offshore

Marine & Offshore sektörüne özel çözümler

Dünya genelinde su yollarındaki hareketlilik ile sektör önemini her geçen yıl giderek artırmaktadır. Gıda zincirleri, güvenlik, ulusal savunma ve gündelik hayatımıza bu global nakliyenin etkileri vardır. Dünyada 100,000’den fazla ticari gemi ile 25,000 deniz gemisi faaliyet gösteriyor ve çok sayıda küçük tekne tüm dünyayı dolaşıyor. Şu anda küresel kargo ağırlığının % 90’ı gemiler tarafından taşınmaktadır. Seyir gemisi endüstrisinin popülaritesi arttıkça binlerce yolcu gemisi turistleri dünya çapında cazibe merkezlerine taşıyor. Görüldüğü gibi bu rakamlar sektörün ne kadar özel bir sektör olduğunu göstermeye yeterlidir. Danfoss ile sektöre özel çözümlerimiz siz kullanıcıların hizmetindedir.

Marine & Offshore Uygulamaları

Marine & Offshore Uygulamaları için Ürünler

, , ,

VLT FC 102 HVAC

VLT HVAC Sürücü FC102 Pompa ve fan kontrolü için geniş donanım ve yazılım seçenekleri.
, , , , ,

VLT FC 302 AUTOMATION

VLT AutomationDrive yönlü kontrolü sağlamak için esnek, modüler tasarım konsepti üzerine inşa edilmiştir. Sağlam yapısı maksimum çalışma süresi sağlar. Standart özellikleri çok yönlü donatılmış olarak gelmektedir. Opsiyon 'tak-çalıştır' kart seçenekleri ile genişletilebilir yapısı mevcuttur. Kullanıcı dostu grafiksel kontrol paneli ile sürücü kurmak kolaydır. Devreye alma ve işletme masraflarından tasarruf sağlamaktadır.
, , , , ,

VLT HIGH POWER

VLT High Power Drive tüm uygulama ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. HVAC, AQUA ve AUTOMATION yazılım seçenekleri ile fan, pompa ve endüstrideki muhtelif uygulamalar için ayrı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile 12pulse, rejeneratif besleme, IP54 e kadar gövde koruması, giriş kesicisi vb. pano içi ekipman seçenekleri bulunmaktadır.
,

VACON 100

Genel Endüstri için hız kontrol cihazı