Kimya

Kimya sektörüne özel çözümler

Küresel olarak kimyasallara olan ihtiyaç giderek artıyor. Her endüstrinin ihtiyaçlarını karşılamak ve günlük yaşamdaki çeşitli kullanımlar için yeni kimyasallar ve üretim yöntemleri sürekli geliştiriliyor. Kimyasal endüstride en iyi teknolojileri kullanmak gayet normaldir. Ve AC motorlar için en iyi teknoloji söz konusuysa, sektör endüstrisi  Danfoss AC sürücülerini kullanılarak hız denetiminin ve üstün kontrol yeteneğinin katkısının farkına varır.

Kimya Uygulamaları

Kimya Uygulamaları için Ürünler

, , ,

VLT FC 51 MICRO

VLT Mikro Sürücü FC 51 Performans ve ekonomi bir arada.
, , ,

VLT FC 280 MIDI

VLT® Midi Sürücü FC 280 Genel makine sürücüsü.
, , , , ,

VLT FC 302 AUTOMATION

VLT AutomationDrive yönlü kontrolü sağlamak için esnek, modüler tasarım konsepti üzerine inşa edilmiştir. Sağlam yapısı maksimum çalışma süresi sağlar. Standart özellikleri çok yönlü donatılmış olarak gelmektedir. Opsiyon 'tak-çalıştır' kart seçenekleri ile genişletilebilir yapısı mevcuttur. Kullanıcı dostu grafiksel kontrol paneli ile sürücü kurmak kolaydır. Devreye alma ve işletme masraflarından tasarruf sağlamaktadır.
, , , , ,

VLT HIGH POWER

VLT High Power Drive tüm uygulama ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. HVAC, AQUA ve AUTOMATION yazılım seçenekleri ile fan, pompa ve endüstrideki muhtelif uygulamalar için ayrı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile 12pulse, rejeneratif besleme, IP54 e kadar gövde koruması, giriş kesicisi vb. pano içi ekipman seçenekleri bulunmaktadır.
,

VACON 100

Genel Endüstri için hız kontrol cihazı