Vinç

Vinç sektörüne özel çözümler

Vinçlerin ana işi, üretim veya nakliyede ekipman ve mamüllerin kaldırılmasıdır. Üretimde güvenli çalışma koşulları sağlaması ve verimlilik çalışmaları, vinç kullanımını arttırmaktadır.
Danfoss Drives, vinç endüstrisi için AC sürücülerin lider tedarikçisidir. 100.000’den fazla sürücümüz, en küçük zincirli vinçlerden başlayıp, 10.000 ton kaldırma kapasitesine sahip en büyük mobil gemi vinçlerine kadar size zahmetsiz hız kontrolü ve optimum verimlilik sunuyor.

Vinç Uygulamaları

Vinç Uygulamaları için Ürünler

, , ,

VLT FC 51 MICRO

VLT Mikro Sürücü FC 51 Performans ve ekonomi bir arada.
, , ,

VLT FC 280 MIDI

VLT® Midi Sürücü FC 280 Genel makine sürücüsü.
, , , , ,

VLT FC 302 AUTOMATION

VLT AutomationDrive yönlü kontrolü sağlamak için esnek, modüler tasarım konsepti üzerine inşa edilmiştir. Sağlam yapısı maksimum çalışma süresi sağlar. Standart özellikleri çok yönlü donatılmış olarak gelmektedir. Opsiyon 'tak-çalıştır' kart seçenekleri ile genişletilebilir yapısı mevcuttur. Kullanıcı dostu grafiksel kontrol paneli ile sürücü kurmak kolaydır. Devreye alma ve işletme masraflarından tasarruf sağlamaktadır.
, , , , ,

VLT HIGH POWER

VLT High Power Drive tüm uygulama ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir. HVAC, AQUA ve AUTOMATION yazılım seçenekleri ile fan, pompa ve endüstrideki muhtelif uygulamalar için ayrı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Esnek donanım seçenekleri ile 12pulse, rejeneratif besleme, IP54 e kadar gövde koruması, giriş kesicisi vb. pano içi ekipman seçenekleri bulunmaktadır.
,

VACON 100

Genel Endüstri için hız kontrol cihazı